Organizacija rada školske kuhinje
Autor: Davorka Bačeković-Mitrović, 6. 9. 2019.

Poštovani roditelji i učenici,

zbog nedavne poplave u školskoj kuhinji matične škole, u kojoj se pripremaju obroci za sve učenike naše škole, postoje objektivni razlozi za zatvaranje iste, do sanacije. Zbog građevinskih radova školska kuhinja, tj. obroci pod prvim velikim odmorom, neće biti organizirani za sve učenike koje se inače hrane, nego samo za učenike u produženom boravku, za koje je prehrana privremeno organizirana putem usluge tzv. cateringa. Prema najnovijim informacijama iz Grada Bjelovara, koji kao osnivač škole osigurava uvjete rada školske kuhinje, s obrocima za sve učenike koji se hrane krenut ćemo 2. listopada 2019. godine.  O svemu ćete biti na vrijeme obaviješteni putem web stranice škole.

Učenici u produženom boravku imaju tri obroka, počevši od 10. rujna 2019. godine.

Zahvaljujemo na razumijevanju i želimo vam sretan i ležeran početak nove nastavne godine te puno uspjeha u radu!