« Rujan 2021 »

Projekt Drvokod

Pregledi prije upisa u prvi razred
Autor: Ines Kapša, 5. 3. 2021.

Poštovani roditelji,

Upravni odjel za obrazovanje, kulturu i šport u Bjelovarsko – bilogorskoj županiji donio je Plan upisa djece u I. razred osnovne škole za 2021./2022. školsku godinu, koji možete vidjeti na linku https://bbz.hr/dokumenti-uo-obrazovanja-kulture-i-sporta/detaljnije/plan-upisa-djece-u-i.-razred-osnovne-skole-za-2021.-2022.-skolsku-godinu

Pregledi u II. osnovnoj školi Bjelovar obavljat će se tijekom ožujka, prema terminima koje ćete dobiti u pozivu.

U prilogu se nalazi i raspred pregleda za sve škole i obavijest Upravnog odjela.

Roditelji koji dijete žele upisati u našu školu, a ne pripadaju prema upisnom području, mogu u Tajništu II. osnovne škole Bjelovar podnijeti zahtjev ili skenirani zahtjev s prilozima poslati putem mail-a (obrazac zahtjeva je u prilogu). Pisani odgovor na zahtjev dobit će tijekom mjeseca svibnja. Pregled prije upisa u prvi razred obavljaju u školi u koju pripadaju prema upisnom području.