SLATKE KRAFNE I NASTAVA POD MASKAMA
Autor: Anita Vegh, 13. 2. 2013.

Slatke krafne i nastava pod maskama

U utorak, 12. veljače 2013. u našoj školi je bio sasvim jedan obično-neobičan dan. Fašnik već tradicionalno i dugi niz godina slave učenici razredne nastave sa svojim učiteljicama, a ove godine se radost maskiranja i kostimiranja proširila i na više razrede i predmetne učitelje. Tako smo maskirani, kostimirani i prerušeni igrali različite uloge, a opet pošteno odradili jedan pravi nastavni dan u školi. Klaun je odgovarao povijest, mačke su pisale test iz matematike, sultan je čitao engleski, sultanija je izrađivala strujni krug, šišmiš je izvodio kemijske eksperimante… bilo je zabavno, a i slatko! Škola je svakog učenika i učitelja počastila slasnom krafnom s pekmezom. Mljac!

Maskirati se ili ostati „sam svoj“ ove je godine bio osobni izbor. No, poučeni ovogodišnjom radosnom atmosferom i šaljivim i maštovitim kostimima, dogodine se nadamo okupiti još veći broj maškara.

U iščekivanju sljedeće Fašničke Republike i do sljedeće prilike za razbibrigu, ostajte nam zdravi i veseli!