Druga Drugoj - neočekivano velik interes za humanitarni koncert
Autor: Davorka Bačeković-Mitrović, 14. 4. 2013.

Učenici i učitelji II. osnovne škole  priželjkivali su pun Dom kulture na humanitarnom koncertu za potrebite obitelji učenika naše škole, ali bilo je i onih koji su, nažalost, morali stajati. I njima, i svim ostalim posjetiteljima i prijateljima škole i njezinih učenika od srca zahvaljujemo na pomoći. Prodaja izložaka na našoj izložbi nastavila se i poslije koncerta, a naknadno su nam se javili i oni pokrovitelji koji nisu mogli doći na koncert, ali žele dati svoj prilog. Već sada možemo reći da smo sakupili gotovo 4 500 kuna, što znači da će svaka obitelj dobiti paket hrane u protuvrijednosti od oko četiri stotine kuna.

Ponosna na svoje učenike i kolege, zahvalna svima koji su nas podržali i prepoznali ogroman trud koji su uložili, pozivam Vas da nas i dalje podržavate, jer projekt Druga Drugoj - ide dalje!