Popis udžbenika za sljedeću školsku godinu
Autor: Davorka Bačeković-Mitrović, 12. 6. 2014.

Cijenjeni roditelji i učenici,

u privitku su dvije tablice (kliknite na "više"), koje su dokaz da MZOS nije povukao sve podatke o udžbenicima iz aplikacije Udžbenici te da je stavio samo djelomičan popis udžbenika na svoju web stranicu, iz kojega je izostavljena cjelokupna razredna nastava naše škole.

Upućujem Vas:

1. da je jedini ispravni popis udžbenika onaj koji sam stavila na web stranicu škole 30. svibnja 2014.  i oglasne ploče u svim našim zgradama, na mjestima vidljivim za roditelje, i za predmetnu i za razrednu nastavu, a sva su školska stručna vijeća izabrala udžbenike na vrijeme. Popis je istovjetan popisu koji možete pronaći ako u padajućem stupcu lijevo potražite rubriku UDŽBENICI.
  2. roditelji, tj. učenici mogu od razrednika dobiti ispis popisa udžbenika, u vrijeme kad to razrednik organizira - moguće je već sutra, 13. lipnja 2014. Također si i sami možete ispisati popis s web stranice naše škole - objavila sam ga 30. svibnja 2014. Ukoliko to ne uspijete, možete potražiti razrednike i tijeom lipnja, svi su u školi i rade.
  3. Ugodno Vam ljeto!