Učenici 7.a razreda na CARNetovoj korisničkoj konferenciji CUC 2014
Autor: Vesna Janko, 22. 11. 2014.

U Zagrebu je od 19. do 21. studenog 2014. održana CARNetova korisnička konferencija - CUC 2014. Ova konferencija okuplja već 16 godina CARNetove korisnike i stručnjake na području informacijskih i komunikacijskih tehnologija (IKT). U sklopu konferencije održavaju se i brojna događanja kao što je natjecanje Webfestival, koji se ove godine bavio obrazovnim digitalnim igrama.

Ponosni smo što su na ovome događanju sudjelovali učenici 7.A razrednog odjela i na lijep i primjeren način predstavili našu školu.

Za opširnije kliknite na više.

Učenici 7.a razrednog odjela, članovi izvannastavne aktivnosti "Dizajniranje e-obrazovnih sadržaja" pozvani su od strane organizatora da podijele svoja iskustva s digitalnim igrama.

Na događanju 20. 11. 2014. su sudjelovali učenici:

• Frano Kodrnja
  • Ena Križanec
  • Mateo Muhar
  • Matija Pucko
  • Kate Sabljić
  • Matija Tomšić

Učenici su govorili sudionicima o svojim iskustvima s digitalnim igrama u slobodno vrijeme te njihovim pozitivnim i štetnim stranama. Osobito pozitivno su govorili o prednostima digitalnih igara u nastavi Geografije. Opisali su sudionicima i kako rade i surađuju u izvannastavnoj aktivnosti Dizajniranje e-obrazovnih sadržaja.

Pogledajte Facebook album.