UČENICI NAJBOLJI NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA - NEKI VEĆ UPUĆENI NA DRŽAVNA !
Autor: Jadranka Tuma - Očko, 2. 3. 2015.

UČITELJSKO  VIJEĆE pohvaljuje za sudjelovanje i postignute   izvrsne rezultate na natjecanjima ove učenike naše škole :

Anu Tukša, učenicu 7.b razreda naše škole, ujedno i učenicu 6.razreda glazbene škole Fortunat Pintarić iz Koprivnice za osvojenu 1. nagradu na regionalnom natjecanju iz gitare. Ana će s još troje mladih gitarista iz cijele Hrvatske sudjelovati na državnom natjecanju  u Dubrovniku.

Na županijskom natjecanju iz informatike i računalstva naši učenici osvojili su:

• Osnove informatike - 1.mjesto –FILIP HORVAT iz 8.a, pod mentorstvom učitelja Nikole Mihočke  ,a JAKOV MANJKAS iz 7.c – 2.mjesto, mentora Vladimira Banka. Vjeran Tomljenović iz 7.c  pridružio im se dijeleći 6. mjesto, mentor mu je Vladimir Bank.
  • Algoritmi (LOGO 7. r) - JAKOV MANJKAS iz 7.c – 1.mjesto, mentor Vladimir Bank
  • Algoritmi (QBasic/Python 7. r) - JAKOV MANJKAS iz 7.c – 1.mjesto, mentor Vladimir Bank

Na županijskoj završnici u rukometu za dječake osnovnih škola II. OŠ Bjelovar je  osvojila 2.mjesto u sastavu : Nikola Beljan, 7.d,   Marcel Miletić, 7.b, Borna Blaha , 8.d, Vito Đerić, 6.a, Mislav Kovač,7.a, Mateo Muhar, 7.a, Filip Jurušić, 8.b, Josip Šarić, 8.b  Petar Lulić, 6.b. Voditelj je učitelj Dario Obran.

Iz kemije  smo također  postigli značajne rezultate. U prvih 10 koji će biti predloženi zažupanijsko natjecanje plasirao se najbolje Matej Ljubičić iz 7.d osvojivši 1.mjesto u rangu 7. razreda. Mentorica mu je Helena Juren. Uspješno su sudjelovali i učenici Gabrijel Žutina, 7.c, Lukrecija Lučić, 7.b, Vjeran Tomljenović, 7.c i Mirta Badanjek iz 7.b razreda.

U kategoriji 8. razreda iz kemije  na pozivnoj  županijskoj listi prvih deset našao se FILIP HORVAT iz 8.a, osvojivši opet 1. mjesto.Tesa Tušek iz 8.d zauzela je 8. mjesto. Njihova mentorica je Helena Juren.

Na održanom županijskom natjecanju iz likovne kulture rad Anamarije Đopar iz 8.b predložen je za državnu razinu. Mentorica je učiteljica Vlatka Ileković.

Prvo mjesto i najveći broj bodova na županijskom natjecanju iz engleskog jezika osvojio je Filip Horvat iz 8.a razreda te je upućen na državno natjecanje.

Čestitamo učenicima i učiteljima !