Humanitarni koncert Druga Drugoj - nadmašio po kvaliteti i dobroti sve prethodne
Autor: Davorka Bačeković-Mitrović, 24. 3. 2015.

Roditelji, učenici, učitelji te svi dragi i cijenjeni suradnici II. osnovne škole Bjelovar u petak, 20. ožujka 2015. godine u Domu kulture nadmašili su svojom dobrotom i humanošću te iznimno kvalitetnim koncertom i humanitarnom prodajnom izložbom Druga Drugoj - sve dosadašnje koncerte i akcije. Svake godine sve brojniji suradnici, a svi u zajedničkoj nakani - pomoći sve brojnijim potrebitim obiteljima učenika II. osnovne škole, u obliku darovnih paketa koje ćemo podijeliti povodom Uskrsa.

Već drugu godinu da redom dragi su nam gosti iz Zagreba, vrhunska harfistica Tajana Vuković-Peić i njezine učenice, deset harfistica. Dom kulture dugo nije imao na svojoj pozornici priliku ugostiti ovakav ansambl. Hvala i ostalim suradnicima: prof. Ivanu Mihajloviću, prof. Borisu Beketiću, prof. Zlatku Strčiću, gospodinu Ivi Koniru, bubnjaru Dominiku Šabiću, gimnazijalcu Bruni Bišćanu te svim ostalim suradnicima iz Glazbene škole Vatroslav Lisinski Bjelovar.

Hvala i učiteljicama koje su pekle kolače za prodajnu izložbu, koje su pjevale u Učiteljskom zboru, koje/i su organizirale/i koncert, svakom dobrom čovjeku koji je dao, na svoj način, prilog našoj akciji.