3. Sajam inovacija
Autor: Ines Mihajlović, 5. 10. 2015.

Daroviti učenici petog i šestog razreda su sa školskim psihologinjama u petak, 2.10.2015. godine, u hotelu Central u Bjelovaru posjetili 3. Sajam inovacija na kojem su svoje nove zamisli i tehnološka rješenja pokazali brojni inovatori iz Bjelovarsko-bilogorske županije.

U nastavku pročitajte dojmove učenika.

Bilo je super. Prvo su nam pokazali veliki ekran i na njemu smo igrali memory. Onda smo išli raditi kutijicu za okvire od origamija. Vidjeli smo 3D printer. S prijateljicama sam se najduže zadržala na origamiju jer raditi s origamijem nije lako. Jako smo se zabavili.
                                                                           Karolina, 5.r
                                                                                                                                      Dobro smo se zabavili. Vidjeli smo 3D printer i pametnu kuću. To dvoje mi se najviše svidjelo. Ali također mi se svidjelo sušilo za voće i sunčev sat. Oko pola sata sam potrošio na origami i to mi se jako svidjelo.
                                                                            Tomislav, 5.r

Najviše mi se svidio 3D printer i origami. Napravili smo male kutijice od ravnog papira. Bilo je malo komplicirano, ali je rezultat bio odličan.
                                                                            Dora, 6.r
                                                                                                                                             Najviše mi se svidio origami. S Jelenom sam napravila 3D pticu. Igrali smo memory i vidjeli smo jedno posebno sušilo za čarape. Upoznali smo se s jednim gospodinom koji je napravio pametnu kuću.
                                                                           Lenka,6.r