Ponosni smo na naše županijske prvake u znanju
Autor: Ines Kapša, 7. 4. 2022.

Na županijskim natjecanjima u znanju ove škole školske godine naša škola ima tri županijska prvaka i to iz matematike, hrvatskog i njemačkog jezika.

Učenica petog razreda Laura Opačić osvojila je prvo mjesto na županijskom natjecanju iz matematike. Njena mentorica je učiteljica Andrea Junković.
Učenica osmog razreda Ana Šestak osvojila je prvo mjesto na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika. Njena mentorica je učiteljica Snježana Kos.
Učenik osmog razreda Noah Pavuk Živoder osvojio je prvo mjesto na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika. Njegova mentorica je učiteljica Andrea Tukša.

Iskrene čestitke, ponosni smo na vas!

Evo što oni kažu o svojim uspjesima:

Meni se svidjelo sudjelovati na natjecanju. Zadaci su bilo dosta teški, ali sam ih uspjela riješiti. Planiram opet sudjelovati na natjecanju. - Laura

Meni je natjecanje bilo odlično iskustvo, ali imala sam dosta veliki pritisak jer sam bila i prošle godine isto bila prva. Zadaci su bili lagani i nastavit ću se natjecati i sljedećih godina. - Ana

Drago mi je da sam sudjelovao na natjecanju jer inače ne sudjelujem na natjecanjima često. - Noah