« Svibanj 2022 »

Projekt Drvokod

Upis u prvi razred u školskoj godini 2022./2023.

Upravni odjel za poslove državne uprave u Bjelovarsko – bilogorskoj županiji donio je „Plan upisa djece u I. razred osnovne škole za 2022./2023. školsku godinu na području Bjelovarsko-bilogorske županije“, koji se nalazi u prilogu.
U njemu možete pročitati cjelokupan postupak upisa djece u prvi razred.

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece u II. osnovnoj školi Bjelovar obavljat će se tijekom ožujka, prema terminima koji se nalaze u prilogu u dokumentu „Raspored utvrđivanja psihofizičkog stanja djece u II. OŠ Bjelovar“.
Molimo sve roditelje da prema početnim slovima prezimena djeteta pronađu termin za svoje dijete i tada dođu na pregled s djetetom u školu.

Na pregled je potrebno donijeti medicinsku dokumentaciju (nalaz psihologa, logopeda, neurologa i sl.)., a koja je važna za upis u  školu.
Pregledi će se obavljati u matičnoj školi na adresi Ivana viteza Trnskog 19 (dvorišna učionica).
Za razliku od prijašnjih godina, roditelji više neće dobiti poziv na kućnu adresu, već je termin objavljen isključivo na web stranici škole i na ulazima na sve tri školske zgrade.
Za sve eventualne nejasnoće i pitanja, možete se obratiti školskoj psihologinji Ivani Ivančić (mail: ivana.ivancic3@skole.hr, mob: 099/2456-047).

Upis djeteta koje ne pripada upisnom području naše škole

Roditelji koji dijete žele upisati u našu školu, a ne pripadaju školi prema upisnom području, mogu u Tajništu II. osnovne škole Bjelovar podnijeti zahtjev ili skenirani zahtjev s prilozima poslati putem mail-a na mail ured@os-druga-bj.skole.hr.
U prilogu se nalazi obrazac „Zahtjev za upis u školu drugog upisnog područja“.
Pisani odgovor na zahtjev dobit će tijekom mjeseca svibnja.
Utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta obavlja se u školi kojoj pripadate prema upisnom području.

Upis u prvi razred

U našoj školi upis u prvi razred bit će 7. lipnja 2022. godine.
Detaljnije informacije o upisu dobit ćete na pregledu.