« Rujan 2021 »

Projekt Drvokod

Treće mjesto na natjecanju Šesterokut!
Autor: Katarina Ćesi, 1. 6. 2021.

Šesterokut je otvoreno online natjecanje iz fizike i matematike  u kojem se natječu timovi od maksimalno tri učenika tokom 7 dana (10.-17.  svibnja). Ove godine je prvi put organizirano natjecanje i za osnovne škole na kojem je sudjelovalo 18 timova. Naši Ana Šestak, Robert Jarčov (7.r) i Stela Balenović (8.r) čine Dream Team koji je marljivim, predanim i timskim radom postigao visoko treće mjesto!

Čestitamo!

Detaljnije informacije o natjecanju možete pronaći na stranici: https://sesterokut.com/

Šesterokut je otvoreno online natjecanje iz fizike i matematike  u kojem se natječu timovi od maksimalno tri učenika tokom 7 dana (10.-17.  svibnja). Ove godine je prvi put organizirano natjecanje i za osnovne škole na kojem je sudjelovalo 18 timova. Naši Ana Šestak, Robert Jarčov (7.r) i Stela Balenović (8.r) čine Dream Team koji je marljivim, predanim i timskim radom postigao visoko treće mjesto!

Čestitamo!