Pregled prije upisa u prvi razred
Autor: Ines Mihajlović, 13. 2. 2013.

Dragi roditelji budućih prvašića!

Došlo je vrijeme da sa svojim djetetom, budućim prvašićem, posjetite školu. Na pozivu za pregled djeteta prije polaska u školu, koji ste na kućnu adresu dobili od Ureda državne uprave, upisan je i termin u kojem vas očekujemo u školi.

U nastavku pročitajte više.

Pregledi prije upisa u prvi razred bit će od 6. do 15. ožujka 2013. godine u Područnoj školi Centar.

Upisi u prvi razred bit će 20. lipnja 2013. godine od 9 do 12 sati i od 16 do 19 sati u PŠ Centar za područje grada i u PŠ Ždralovi za područje Ždralova.

Upisno područje PŠ Ždralovi: dio rijeke Bjelovacke prema Ždralovima, te ulice Vidikovac, Daruvarska, I. Dončevića, Kralja Tomislava, Crkvena (dio) M. Trnine (dio), Ždralovska, Kneza Višeslava i M. Bobetka, Mala Prespa, Novoseljani (sve ulice), Prokljuvani i Stari Pavljani.

Upisno područje PŠ Centar: Tomaša G. Massaryka, Ulicom Matice Hrvatske (desna strana – parni brojevi), Gundulićevom ulicom preko Trga Eugena Kvaternika, Ulicom Ivana Viteza Trnskog od Mažuranićeve ulice do kraja, Franjevačkom  ulicom do Ulice Brune Bušića (desna strana -  parni brojevi) i Ulicom Josipa Jelačića do  Bilogorske ulice, Podravskom ulicom, Jezerskom ulicom, Bilogorskom ulicom i Slavonskom  cestom (do rijeke Bjelovacke).

Roditelji djece koja ne pripadaju upisnom području II.osnovne škole, a svoje dijete žele upisati u našu školu, pregled moraju obaviti u školi kojoj pripadaju prema upisnom području, kako je navedeno u pozivu. Nakon obavljenog pregleda i povratne informacije da je dijete spremno za školu, roditelji u Uredu državne uprave u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji podnose zahtjev za upis u II.osnovnu školu.

Dodatne informacije možete naći na http://udubbz.hr/skole-upisi/osnovne-skole-upisi/

Veselimo se Vašem dolasku!